Agapornis fišerák

Český klub chovatelů...Czech Agapornis Club...

Ohlédnutí za propagační výstavou zvířat ve Staré Boleslavi, kde měl zastoupení i náš klub. Článek. doplněn několika fotkami.. můj fišerák a opět andulky.

Forum.agapornisove.cz • Zobrazit téma - délka života

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho se zhruba agapornisové dožívají (konkrétně druh agapornis škraboškový). Máme jednoho už snad 15 let a celou dobu.

Nemoci | Agapornis

Agapornis je k tomuto onemocnění náchylný. Hlavním symptomem je vytrhávání peří. Dalšími příznaky jsou hubnutí, průjem, netečnost a šupinatá kůže.

Agapornis a fišerák – pár? - iFAUNA

možné aby tvořili páru agapornis škraboškový s fišerákem? Předem všem moc děkuji za odpovědi (agapornise nechovám takže se v nich moc nevyznám)

Okrasné ptactvo | iChovatel.cz - akvarijní ryby, křečci, potkani, želvy...

Agapornis Fishers Vše ohledně chovu okrasného ptactva - chov, nápady, tipy, triky, rady, zkušenosti, chovatelské úspěchy, galerie...

Sd: Jaké je vaše nejoblíbenější zvíře?(diskuze str. 6)| VašeDěti.cz

Zvířata jsou asi jedním z nejčastějších témat u dětí. Děti. Vesnici Byli Angorské Perské, Bengálské, Domácí Papoušci –Korela, Zebra, Andulka, Kanár,Žako Agapornis,Fišerák ,Holoubci

Ochočený agapornis - Prvni-bazar.cz

Ochočený agapornis - Prodám ručně dokrmené a zcela krotké agapornise - fišeri žlutý a škraboškový zelený /fišerák líhlý 5.2., škraboščák o týden mladší.

agapornis fischeri - agapornis

Agapornis Fischerov (Agapornis fischeri). nás býva tiež často označovaný populárnym názvom „fišerák“, ktorý bežne používa väčšina chovateľov.

Agapornis Fischerův - Agapornis 4ever

Agapornis Fischerův (Agapornis Fischeri). nás bývá také často označován populárním názvem "fišerák", který běžně hovorově používá většina chovatelů. Jeho.

Fišerák-Rady k ochočení | Papoušci | Diskuze - ChovZvířat.cz

. problém, aby šel na ruku. Ale pokud chceš aby reagoval na povel, tak si raději pořiď psa. A to píšu bez ironie :D A správný název je Agapornis fischeri :-)

Prodam agapornise fischeri

Agapornis škraboškový - krásný modrý samec - 200,- ; Fišerák - samička přírodní kroužkovaná 150,-. Musí být rozdělení nebo společně s jinými ptáky ve.

Osud ptáků když je dáte do výkupu??? - iFAUNA

Víte někdo, jaký je další osud ptactva, pokud je prodáte do výkupu? Na burze vidím u výkupáků stovky možná tisíc ptáků. Kam to pak prodávají kdo to ...

malý papoušci - Fišeráci - Fišerák

Papoušek Agapornis Fischeri, kterému se jinak říká fišerák je malý papoušek který pochází z Afriky. Je to malý pták ale má pestré zbarvení. Mluvit

recept na kuřecí prsa „á la pesto“ budejovice ceske eroticke seznameni eroticke olomouc sluzby zakulisi cz ona hledá ji praha erotická seznamka